Twitter Trend Topic Satın Al

Parayla TT olmak

artık mümkün

Trend Topic bilindiği üzere Twitter’ın gündeminde yer alan, aynı anda birçok kullanıcının konuştuğu popüler konulardır.

Twitter hesabınıza giriş yaptığınızda anasayfanın sağında en çok konuşulan başlıkları görebilirsiniz. Türkiye'de her gün ortalama 100'den fazla konu ve hashtag (etiket) gündeme girer. Parayla TT olmak daha çok kurumsal markalar, şirketler tarafından reklam amaçlı tercih edilir. Bu sayede Türkiye'deki tüm kullanıcıların görebildiği bir yere şirketin isminin girmesi büyük bir tanıtım yapılması anlamına gelir.

Trend Topic baş harflerinin kısaltılmasıyla TT olarakta bilinir. TT listesindeki hashtagler (etiketler #'li) veya sözler (kelime grupları #'siz) olarak ikiye ayrılır. Listede kalma süreleri kullanıcıların etikete verdiği ilgiye göre değişiklik gösterir. Günlerce listede kalan etiketler olabiliyor.

Trend Topic Hizmeti Satın Al

dığınızda minimum 1 saat listede kalma garantisi veriyoruz.
TWİTTER TREND TOPİC NEDİR

Twitter’da belirlediğiniz bir Hashtag yani etiketin Türkiye Gündemi alanında yer almasını sağlayan hizmettir. Böylece tüm Türkiye etiketinizi görür.

GÜVENLİ ÖDEME

Kolay, hızlı ve SSL güvenlik sertifikasıyla güvenli bir şekilde kredi kartıyla veya banka hesaplarımıza havale ve EFT ile ödeme seçenekleri sunuyoruz.

NEDEN ALINMALI

Belirlediğiniz Hashtag yani etiketin Türkiye gündeminde yer almasıyla markanızın, adınızın veya hesabınızın birçok insana ulaşması sağlanır.

7/24 Canlı Destek

7 gün 24 saat boyunca (553) 839 59 49 numaralı telefon, Whatsapp, e-posta üzerinden tüm müşterilerimize aralıksız canlı destek sağlıyoruz.

ŞİFRENİZİ İSTEMİYORUZ

Hiçbir zaman hiçbir işlemde hesabınızın şifresini talep etmiyoruz. Güvenliğiniz için şifrenizi hiç kimseyle paylaşmamanızı öneririz.

Ücretli Trend Topic

Ücretli Trend Topic

Twitter Trend Topic Hizmeti

ile fikrinizi veya düşüncenizi Devletimizin ilgili kurumuna duyurabilirsiniz.
Twitter TT Çalışması